shutterstock_1730028094

מה היא תוכנה לחשבוניות ולמי היא מתאימה?

כל עסק זקוק במידה כזאת או אחרת לתוכנות עסקיות או אפליקציות עסקיות. אפליקציות ותוכנות שבהן אפשר למצוא פתרונות פיננסים וניהול חשבונות יעיל יותר. אם שמעתם על תוכנה לחשבוניות, נסביר למי היא מתאימה ולמה.

תיעוד עסקאות ללא ניירת

התוכנה מתאימה בעיקר לעסקים קטנים, לעצמאים ולעסקים בגודל בינוני. היא למעשה מאפשרת לטפל בכל הנהלת החשבונות המאפיינת עסקים מהסוג הזה, אפילו ללא צורך בליווי צמוד ויום יומי של מנהל חשבונות או של יועץ מס. השימוש בתוכנה מתאפשר לאחר הרשמה חד פעמית. בעל העסק או אחד מהפקידים או הפקידות יכולים להתחבר עם סיסמא ולהזין את הפעילות העסקית כנדרש.

אם בעבר עצמאים או עסקים קטנים נהגו לתעד את הפעילות העסקית בפנקסים או מחברות לרישום הוצאות והכנסות, כיום זה כלל לא הכרחי. הרבה יותר פשוט להשתמש בתוכנה לתיעוד כל הפעולות המקובלות – מכירות, אספקת שירותים, העברת הצעות מחיר, קבלת תשלומים מלקוחות, רישום הכנסות לגבייה (מכירות באשראי) וכדומה. יש אנשים המתייחסים לתוכנות מסוג זה כאל מערכת ידידותית להוצאת חשבונית מס אונליין. זה בהחלט גישה נכונה, אבל במקביל, התוכנה מאפשרת גם מעבר לצורת ניהול משרד ועסק, עם הרבה פחות ניירות. במקום למלא קלסרים בדוחות ורישומים, את הכל אפשר להזין לתוך התוכנה.

אוהבים את הכתבה?
מוזמנים לנסות את המערכת שלנו!

חודש ראשון חינם

שליחת מסמכים ואישורים במייל

עסקים קטנים ועצמאים נדרשים, כמו כל עסק גדול, להוציא מסמכים לכל לקוח. עבור כל מכירה או עבור כל מתן שירות, יש צורך לרשום חשבונית או להוציא קבלה. התוכנה שעליה אנו מדברים מאפשרת לבצע את הכל באופן ממוחשב, אונליין. הוצאת חשבוניות ממוחשבות נעשית ישירות למייל של הלקוח. אפשר להעביר מסמכים רצויים גם באמצעות הודעה. הלקוח המעוניין יוכל להדפיס לעצמו את האישור, אך זה לא הכרחי. היתרון החשוב הוא שזהו אופן פעולה חסכוני. הוא חוסך בזמן, חוסך הדפסות, פחות שימוש בדיו במשרד ולא פחות חשוב – הכל מתועד בענן.

פתרון מעולה גם למכירות אונליין

תוכנה של חשבוניות מהסוג שאנו מתארים כאן אפשר להפעיל מכל מקום. הכניסה לתוכנה אפשרית מכל מחשב, מכל מכשיר נייד. בשירות שכזה משתמשים כיום יועצים למיניהם, אנשי מקצוע כגון קבלנים, שרברבים, מתקיני מזגנים. זהו פתרון אידיאלי לכל מי שמספק שירות בשיטת הפרילנסר ולא פחות מכך – גם לכל עסק של מכירות אונליין. בכל אתר מכירות, לכל מי שמוכר בעזרת פלטפורמות כגון אינסטגרם או פייסבוק. אפשר אפילו להטמיע את התוכנה באתר. כלומר, כל לקוח שמזמין מוצר ומבצע תשלום, מקבל היישר למייל אישור על ההזמנה וגם קבלה או חשבונית.

תדמית ירוקה שמועילה לעסקים

עד שהפכה התוכנה הזאת זמינה אונליין, רק עסקים גדולים נהגו לשלוח חשבוניות או קבלות בצורה ממוחשבת, במייל וללא הדפסות. כעת, זו אפשרות משתלמת, זולה ונוחה, לכל עסק קטן או בינוני באשר הוא. זו הדרך ליצור תדמית ירוקה, מתקדמת וידידותית גם לסביבה. כל זאת, מכיוון שזו תוכנה לכל חשבונית או קבלה ירוקה. במקום אוסף ניירות, הכל מועבר בקובץ מייל או בהודעה, עד כדי כך פשוט.

אז אם נרצה לסכם:

  1. התוכנה מתאימה לעסקים פעילים, שרוצים לעבור להנהלת חשבונות טובה יותר.
  2. היא מתאימה לעצמאים קטנים, פרילנסרים, עוסקים פטורים.
  3. מתאימה לעסקים בינוניים, עוסקים מורשים אך גם לחברות בע"מ.
  4. אם בעסק שלכם אתם רוצים לחסוך כסף וזמן, תוכלו לנסות את השימוש בתוכנה. זה פתרון ללא התחייבות, ללא דמי מנוי קבועים.
  5. פתרון חשוב לעסקים של מכירות אונליין שניתן להטמיע באתר ללא קושי.

אוהבים את הכתבה?
מוזמנים לנסות את המערכת שלנו!

חודש ראשון חינם

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

לכל הכתבות בבלוג >>
אזור תוכן, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zאזור פוטר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x