תוכנה לחשבוניות שאתם חייבים להכיר!

תוכנה לחשבוניות שאתם חייבים להכיר!

אם אתם עצמאים, בעלי מקצועות חופשיים, פרילנסרים או בעלי עסקים בינוניים או קטנים, המידע הבא הוא בדיוק בשבילכם. הכירו תוכנה לחשבוניות שאתם חייבים להכיר, בזכות הרבה מאוד יתרונות חשובים. לפניכם העובדות החשובות על הכלי המקוון של Maven ולמה כדאי להשתמש בו.

פתרונות טכנולוגיים יעילים אונליין ובמחיר נוח

פעם כדי לעבור עם תוכנות חשבונאיות, היה צריך להשקיע הרבה כסף לרכישת תוכנה עם כל מיני תוספים ועדכונים בלתי נגמרים. כיום, פתרונות טכנולוגיים זמינים בהישג יד, באמצעות תוכנה של חשבונית דיגיטלית שפועלת באופן מקוון ומתעדכנת בקביעות וללא עלות נוספת. ברגע שאתם מתחברים אתם נהנים משלל פתרונות טכנולוגיים יעילים, אבל חשוב לא פחות – גם נוחים וידידותיים למשתמש. כל הפתרונות הללו, במחיר נגיש ונוח שכולם יכולים.

כל המסמכים בהפקה מהירה ובלי ניירת

באמצעות אותה תוכנה, אתם יכולים להפיק לא סוג אחד או שני סוגים של מסמכים עסקיים. באותה תוכנה, עם ממשק מקוון, תוכלו להתחיל להוציא כל חשבונית, חשבונית עסקה, קבלה ומסמכים אחרים שאתם צריכים. את הכל ניתן להפיק במהירות בלי שום שימוש בניירת ובלי לתייק כלום. המסמכים נשלחים במייל של הנמען, דרך כל מכשיר שבו אתם משתמשים.

אוהבים את הכתבה?
מוזמנים לנסות את המערכת שלנו!

חודש ראשון חינם

הכל נשמר ומגובה אוטומטית

זוכרים את הימים שבהם היה צריך להדפיס או לכתוב ידנית כל מסמך כגון חשבונית מס? באמצעות תוכנה אחת יחידה, לא תצטרכו יותר לבזבז זמן על הדפסות או תיוקים. אתם אפילו לא תצטרכו לזכור לשמור את המסמכים מפני שהם נשמרים אוטומטית בענן. ברגע שהכנתם מסמך ואישרתם אות במערכת, הוא עולה לענן ושמור תחת שם העסק שלכם או שם המשתמש שלכם. גיבוי אוטומטי מבטיח לכם שקט נפשי כי כל המסמכים העסקיים שלכם מאובטחים ולא ייעלמו לכם אפילו בעוד שנים.

כלים לניהול עסקי משופר באותו מחיר

באותה עלות משתלמת, מקבלים למעשה כלים חכמים לניהול עסקי. המערכת כוללת כלי ניהול לקוחות, אפשרות לעיצוב מסמכים משופרים, אינדיקציה מספרית למצב העסק, כלי חשבונאיים ליעילות הגבייה, אפשרות לתמחור פרויקטים לפי שעות עבודה, כלים לניהול מלאי חכם, ממשק עם יומן לשיפור מעקב שעות ופרויקטים ועוד. ניתן בכל עת להפיק דוחות שמלמדים על ההתנהלות הפיננסית והעסקית שלכם או של העובדים שלכם. את הכל ניתן לבדוק דרך המחשב או דרך הנייד, מה שנוח לכם.

למה זה כל כך משתלם

את התוכנה שמפיקה חשבונית מס קבלה אונליין אתם חייבים להכיר, גם מפני שהיא משתלמת מכל כך הרבה בחינות. למשל:

  1. עלות חודשית נוחה יותר מכל חלופה אחרת.
  2. אפשר להוסיף פיצ'רים מיוחדים, אם אתם זקוקים להם. לא משלמים על מה שלא צריכים!
  3. זה מאוד חסכוני משום שלא צריכים יותר להדפיס אישורים ומסמכים, אין צורך לבזבז דיו או זמן יקר. אפילו לא צריך להשקיע זמן בחתימות. הכל חתום אוטומטית בחתימה אלקטרונית המוכרת בחוק.
  4. דרך פעולה זאת מתאימה גם לעסקים קטנים, שלא רוצים להשקיע בכוח אדם נוסף כגון מנהלי חשבונות וכדומה. התוכנה מאפשרת לכל אחד להזמין את המידע, ללא שום צורך בהכשרה או ידע קודם. המדריכים המקוונים יעזרו בתחילת הדרך, עם כל הטיפים שצריך.
  5. התאמה מושלמת במחיר נוח, גם לעסקים שצריכים פתרונות סליקה וכן ממשק לאתרי מכירות ולמשווקים של מוצרים ברשת.
  6. חיסכון בזמן, משום שאפשר להתעדכן ולעדכן, בכל רגע נתון דרך הסמרטפון שלכם. ברגע שיש חיבור לאינטרנט, אתם יכולים לנצל רגעים פנויים למשימות הקשורות לרישום עסקאות או שליחת הצעות מחיר. בשאר הזמן, אתם חופשיים להיות אפקטיביים עם משימות שמכניסות לעסק שלכם כסף.

אוהבים את הכתבה?
מוזמנים לנסות את המערכת שלנו!

חודש ראשון חינם

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

לכל הכתבות בבלוג >>
אזור תוכן, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zאזור פוטר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x